Grupul feroviar român

Tehnician logistica – Platforma logistica Chitila

Descrierea jobului
Executarea operatiilor de descarcarea marfurilor din trenuri, transportare in cadrul depozitului si incarcare in masini de transport;

Candidatul ideal
Pot aplica candidatii cu domiciliul in localitatile Chitila, Buftea, Chiajna, Dragomiresti, Mogosoaia, Titu, Tartasesti, Ploiesti, Bucuresti
1. Studii: medii
2. Experienţă: – minim 6 luni pe aceeasi funcție sau pe o funcție similara in cadrul unui terminal.
3. Cunostinte PC (MsOffice, in mod special aplicatii gestiune corespondenta e-mail).
1. Asigurarea evidentei a:
– operatiunilor tarifabile executate de catre Terminal
– marfurilor intrate si iesite
2. Intocmirea evidentelor primare zilnice

Salariu atractiv, bonuri de masa.
Se deconteaza transportul dintr-o localitate in alta pentru cei care nu au domiciliul in Chitila.

Detalii si informatii suplimentare – telefon 0372 336 142

CV urile se pot trimite pe adresa de e-mail recrutare@gfr.ro sau completand formularul de mai jos:

Atașează C.V.-ul aici